آدرس:

جاجرود ،خرمدشت، خیابان ششم شرقی، پلاک 54

تلفن:

93 الی 76210091 - 021

همراه:

0912-5067075

دستگاه سینگل بر

معرفی و کاربرد دستگاه سینگل فیس کارتن سازی

در میان انواع کارتن‌هایی که در بازار تولید می‌شوند، هر یک کارایی منحصر به فردی دارند. کارتن‌های سینگل فیس نیز با توجه به نوع ساختاری که دارند، در بسیاری از موارد جزء کارتن‌های کاربردی محسوب می‌شوند. کارتن سینگل فیس از دو لایه کارتن، یک لایه کارتن مسطح و یک کارتن شیاردار، تشکیل شده است. تولید این کارتن‌ها می‌تواند به دو صورت صفحه‌ای و رولی باشد. در معرفی دستگاه سینگل فیس کارتن سازی می‌توان گفت این دستگاه بسیار ساده است و کار با آن نیز بسیار آسان است.

سینگل-بر

مشخصات دستگاه سینگل فیس کارتن سازی

از مشخصات دستگاه سینگل فیس کارتن سازی می‌توان به گرمادهی از طریق گازوئیل، بخار و برق اشاره کرد. توان این دستگاه می‌تواند تولید کارتن در حدود ۸۰ متر در دقیقه باشد. انواع فلوت‌ها، A، B، C، E، F را می‌توان توسط این دستگاه بر روی کارتن اجرا کرد. غلطکی که شیار را طراحی می‌کند، دارای قطر ۲۸۰ میلی متر است. ابعاد دستگاه نیز می‌تواند متغیر باشد، با توجه به مساحتی که در نظر گرفته‌اید، می‌توانید عرض دستگاه را بین ۱۴۰۰ تا ۲۰۰۰ میلیمتر انتخاب کنید.

غلطک‌ها از جنس آلومینیوم و استیل بوده و از طول عمر بالایی برخوردار هستند. معمولاً دستگاه را با کروم پوشش می‌دهند تا استحکام آن افزایش پیدا کند. قطعه‌‌ای که چسب را هدایت می‌کند به صورت بادی کار خود را انجام می‌دهد، همچنین یک قطعه در دستگاه وجود دارد که قسمت چسب را به خوبی تمیز می‌کند. این دستگاه به دلیل دقت بالایی که بر روی ساخت کارتن دارد، می‌تواند تولیدات شما را افزایش دهد.

کاربرد دستگاه سینگل فیس کارتن سازی

در قسمت رول گیر دستگاه، یک لایه کاتون وارد دستگاه می‌شود و از قسمت رول گیر دیگر کارتن وارد و شیارها ایجاد می‌شود. در بین این دو لایه، قطعه چسب زن وجود دارد که از طریق چسب این دو لایه به یکدیگر متصل می‌شوند. سپس با قرار گرفتن در مجاورت حرارت کاملاً صفحات کارتون به یکدیگر متصل می‌شوند و پس از خشک شدن وارد دستگاه برش می‌شوند. کاربرد دستگاه سینگل فیس کارتن سازی، متنوع است و می‌توانید کارتن را با انواع شیارها و به دو صورت عمودی و افقی و به اندازه‌های دلخواه برش دهید و در نهایت برای چاپ به دستگاه چاپ منتقل کنید.

کاربرد-دستگاه-سینگل-فیس-کارتن-سازی​

خرید دستگاه سینگل فیس کارتن سازی

همانطور که با انواع کارتن آشنا هستید، آنها به صورت سه لایه، پنج لایه، هفت لایه یا سینگل فیس هستند که با دستگاه‌های مخصوصی تولید می‌شوند. در خرید دستگاه سینگل فیس کارتن سازی، به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه باید بتواند انواع شیارها را بر روی کارتن ایجاد کند. نکته دیگر انتخاب طول و عرض دستگاه است که باید متناسب با فضای مورد نظر آن را خریداری کنید. همچنین نوع رولی یا صاف کارتن را باید مشخص کنید. معمولاً نوع رولی برای قطعاتی کاربرد دارد که شکل خاصی ندارند و از این طریق می‌توانید آنها را در ابعاد کوچک و بزرگ برش داده و مورد استفاده قرار دهید.

سخن پایانی

اگر تصمیم به خرید دستگاه کارتن سازی گرفته‌‌اید، این دستگاه‌ها می‌توانند در مدل‌های مختلف و ظرفیت‌های متنوع ساخته و تولید شوند. دستگاه سینگل فیس کارتن سازی، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا کارتن سینگل فیس را با ارتفاع شیارهای متنوع از ۵/۰ تا ۵ میلیمتر و تعداد شیار ۱۲۰ تا ۴۲۰ شیار در یک متر، انتخاب کنید. قطعا ارتفاع و تعداد شیارها در استحکام و مقاومت کارتن‌ها تاثیرگذار هستند.

0/5 (0 نظر)