آدرس:

جاجرود ،خرمدشت، خیابان ششم شرقی، پلاک 54

تلفن:

93 الی 76210091 - 021

همراه:

0912-5067075

درباره ما

چرا شرکت کارتن سازی تهرانپارس؟

کارتن سازی تهرانپارس در سال 1389 در زمینه طراحی ، چاپ و تولید انواع کارتن 3 لا و 5 لا ، E فلوت ، B فلوت و C فلوت ، کارتن عادی ، دایکاتی و لمنتی با اتصال منگنه و چسب راه اندازی شده و هم اکنون تامین کننده نیازهای کارخانجات تولیدی و صنعتی کشور می باشد.
خدمات تولید کارتن بسته بندی تهرانپارس شامل تولید انواع کارتن بسته بندی، تولید کارتن دایکاتی، کارتن لمینتی و کارتن صادراتی و پستی می باشد.

نگاه کارتن سازی تهرانپارس

یک نگاه اجمالی به دورو بر خود در میابید بیشتر بسته بندی های موجود از جنس کارتن و مقواست به همین دلیل است تقاضای اینگونه بسته بندی های بسیار بالاست. پس دقت در نحوه تولید و جذابیت و خلاقیت در طراحی در بهتر به نظر رسیدن آنها بسیار دخیل میباشد.

برای بسته بندی های کارتنی و مقوایی دو نوع چاپ بسیار مرسوم است اولی چاپ فلکسویی و دومی افست میباشد که ساز و کار هر یک فرق دارد. چاپ فلکسو با محدودیت در ایجاد رنگ و طرح بیشتر متقاضیانی را شامل میشود که هدفشان جا به جایی و حمل و نقل کالا در داخل کشور است که تنها دارای یک چاپ ساده از تصویر محصول و یا برند شان میباشد.

اما در چاپ افست با توجه به قابلیت هایی که دارد میتوان وضوح تصاویر و نوشته ها در آن بهتر دیده شود و با خدمات پس از چاپ آن همچون: سلفون، طلاکوبی و برجسته سازی، یووی و غیره در بازاریابی و فروش محصولات و کالاها تاثیر بسزایی دارد.

امروزه سلیقه و علاقه مندی های افراد و ملت ها دستخوش تغییرات بسیار شده است و این موارد هر لحظه در حال تغییر میباشد. بنابراین داشتن یک گروه طراحی خلاق و قوی در هر کارتن سازی یکی از الزامات مجموعه است.

0/5 (0 نظر)