آدرس:

جاجرود ،خرمدشت، خیابان ششم شرقی، پلاک 54

تلفن:

93 الی 76210091 - 021

همراه:

0912-5067075

چاک زن کارتن

چاک زن کارتن

دستگاه چاک دستی یا چاک زن کارتن توان تولید انواع کارتن۳لاو۵لا با تنظیمات ساده وسریع میباشد. کارکردن بادستگاه چاک دستی بسیار آسان وبدون نیاز به آموزش میباشد. خریدوفروش دستگاه کارتن سازی.

نحوه تولید کارتن و راه اندازی خط تولید کارتن سازی کارایی دستگاه چاک دستی دستگاه چاک دستی کارتن در تمام کارتن سازی یا جعبه سازی ها وجود دارد به چند دلیل: در تولید، کارتن سازی یاجعبه سازی اکثر مشتری ها سفارش هایی دارند که مثلا جعبه کفش و پس از تولید جعبه کفش مشتری نیاز به کارتن مادر برای جعبه ها نیاز دارد اما تیراژ کارتن مادر بسیار کمتر است و برای اینکه تولید کننده مشتری مداری کند مجبور به تولید کارتن مادر نیز میباشد و برای تولید کارتن بزرگ استفاده از چاک دستی به صرفه میباشد تا یک دستگاه چاک اتومات یا قسمت چاک دستگاه فلکسو را بخواهیم تنظیم کنیم.

البته در تولید همه ی کارتن ها چاک دستی راحت و به صرفه میباشد و قیمت دستگاه چاک دستی کمتر از چاک اتومات میباشد. بیشتر استفاده از دستگاه چاک دستی برای کارتن های سایز بزرگ مثل کارتن یخچال وکارتن تلوزیون و کارتن های تیراژ پایین میباشد. برای تولید کارتن در کارگاه کارتن سازی نیاز به دستگاه چاک زن کارتن داریم که خط تولید کارتن را در کارخانه کارتن سازی تکمیل کنیم. قیمت دستگاه تولید کارتن(چاک زن) بسیار مناسب میباشد.

دستگاه چاک زن کارتن

دستگاه چاک زن کارتن مناسب برای انواع کارتن با سایز بزرگ،این دستگاه توانایی دارد تا انواع کارتن ۳لایه و ۵لایه را با ابعاد کوچک وبزرگ چاک زده و در اختیار مصرف کنندگـــان کارتـــن با ابعاد بزرگ وکوچک قرار دهد.