کارتن سازی تهرانپارس افتخار دارد با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه تولید ورق کارتن و جعبه های کارتنی یکی از پیشکسوتان عرصه‌ی صنعت بسته بنــدی در کشــور باشد.این شــرکت کیفیت، زمان و قیمت مناسب را مد نظــر قـرار داده و به پشــتیبانی دستگاهـــهای مدرن و ماشــین آلات پیشــرفته و پرســنل متخصص رضایت مشتریان خود را جلب می کند.

خدمات ما در یک نگاه

برش مقوا به وسیله دستگاه سینگل بر ، یکی از مواردی است که با اضافه شدن دستگاه برش به چرخه دستگاه های صنعتی مورد توجه قرار گرفت و همین برش مقوا  بود.
دستگاه کارتون منگنه یک از پرکابردتین دستگاه ها درصنایع  تولید مقوا و بسته بندی آن میباشد و در جهت دوخت سینی های کارتنی بزرگ مانند سینی زیر کولر و  لوازم خانه و غیره کاربرد دارد.
دستگاه لمینت جهت تولید کارتن لمینتی است که در سایزهای مختلف میباشد قیمت دستگاه لمینت دستی از دستگاه لمینت اتومات خیلی کمتر است و برای کارگاه های جعبه سازی و کارخانه کارتن سازی کاملا مورد استفاده است.
فلکسو یک نوع چاپ می باشد که در آن یک صفحه انعطاف پذیر ازجنس ژلاتین به نام کلیشه با ورق کارتن تماس دارد که این روش به دلیل انعطاف کلیشه فلکسو نام گرفته است. ازچاپ فلکسو به صورت گسترده جهت بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود.
دایکات(Die Cutting) یک عبارت کلی است که می توان آن را به عنوان فرآیند برش پلاستیک، ورقه های فلزی، کاغذ،انواع جعبه کارتن و مقوا به شکل های خاص و با استفاده از ماشین آلات برای تولید انبوه تعریف کرد.
ستگاه چاک دستی کارتن در تمام کارتن سازی یا جعبه سازی ها وجود دارد به چند دلیل: در تولید، کارتن سازی یاجعبه سازی اکثر مشتری ها سفارش هایی دارند که مثلا جعبه کفش و پس از تولید جعبه کفش مشتری نیاز به کارتن مادر برای جعبه ها نیاز دارد .